| BMW2009 a întrebat:

Salutare, am 15 ani si in curand o sa intru la liceu, mi-au zis prietenii mai mari ca in licee mai sunt bataii si m-am gandit ca ar trebui sa ma apuc de un sport de auto-aparare. Am 175 si 75 de kg. Ce sport imi recomandati? Eu m-am gandit la kickboxing sau systema rusesc.
Multumesc mult!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt batatii daca vrei tu sa te bati si daca intri la un liceu unde ajung doar scursurile societatii

| BMW2009 explică (pentru suntserios):

Vorbesti fara sa stii, daca vin peste tine in liceu sa te bata ce faci?

| BMW2009 explică (pentru BMW2009):

Niste romi, am vazut ca am avut raspunsul eliminat

| DAnc3 a răspuns:

Iti recomand kickboxing, si eventual sa-ti iei ceva spray paralizant sau pumnale(sa nu te vada cineva in liceu cu ele ca esti exmatriculat).

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru BMW2009):

In liceele care se respecta nu se intampla asa ceva. daca esti la un liceu tehnologic unde se aduta toate petardele da, la liceele normale elevii vin in principiu sa invete nu sa te bata fara motiv