| muntean_2939 a întrebat:

Salut tpu.as dorii o intrebare pentru voi. vreau sa ma apuc de un sport de auto aparare sunt din jud hunedoara.am 14 ani am 163 cm si 43 44 de kg si m-am saturat sa ma creada lumea slab si m-am gandit deja da nu stiu spuneti-mi si voi parerile rog seriozitate dau funda

4 răspunsuri:
| KristalPop a răspuns:

Încearcă lupte libere, kickboxing, judo.

| gazaru a răspuns:

Eu zic sa te apuci de box frate.Dai in sac te antrenezi faci si muschi si eu sunt la fel ca tine am 1 63 47 de kg si faceau misto de mine si ce am zis eu sa ma apuc de box.Si acum stiu sa ma apar sa dau cu pumnu.Bafta

| Misu1997 a răspuns:

Recomand Box sau kick-boxing, de preferat kick-ul... e mult mai complex.
Bafta!

| muntean_2939 explică:

Foarte multi si-au batut joc de mine ca sunt slab si de astea si vreau sa ma razbun pe toti