| barcelona96 a întrebat:

As dori si eu o parere DOAR din partea celor care stiu despre ce este vorba! Animal Pack + creatina (2 pastile la numar)inainte de antrenament si whey protein la finalul antrenamentului (2 masuri) + mese bogate in proteine si carbo. In principal suplimentele mentionate sunt bune pentru o buna dezvoltare a masei musculare? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Da, dar dupa antrenament nu lua doar whey, ca o sa fie descompusa pentru refacerea glicogenului...

la final de antrenament whey + o sursa de carbo ( macar 1-2 banane )

2 răspunsuri:
| MassEffect a răspuns:

Mancare e cea mai importanta, suplimentul pe locul 2. Dar da suplimentele spunse de tine sunt bune, daca o sa te antrenezi corect si o sa ai o alimentatie buna o sa ai rezultate.

| AntrenorFitness a răspuns:

Da, e un pachet foarte bun.
Continua sa mananci si sa te antrenezi corect si vor aparea si rezultatele.
http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html