| trecton3 a întrebat:

Salutare dragi tepeudeni. Ati putea sa-mi recomandati o dieta si modul in care trebuie calculate kilokaloriile.
Va rog, vreau sa slabesc si sa fac set de 6 patratele.
Multumesc mult, si va rog nu luati la misto.

Răspuns Câştigător
| Nickname1890 a răspuns:

Nu exista o dieta universal valabila pentru toata lumea... difera enorm lucurile de la persoana la persoana. Iar patratelele se fac cu foarte multa munca, trebuie sa fii convins ca ti le doresti cu adevarat si sa fii dispus sa faci sacrificii.

Da-mi un mesaj personal si putem discuta mai multe detalii. Bafta.

1 răspuns:
| Oana92 a răspuns:

Tepeudeni...Genial! laughing