| andrw1929 a întrebat:

Buna!
As dori sa slabesc am 1.69 si 57kg
Imi recomandati o dieta dar va rog fara link-uri!
As mai dorii si niste sfaturi ce as mai putea face sa am patratele laughing... multumesc!
Raspunsul cel mai bun are Funda?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PovesteaVieţiiMele a răspuns:

Dieta Dukan.Functioneaza.Si pentru patratele, fa abdomene, mergi la sala, cauta pe youtube exercitii pentru abdomen si vei gasi o serie de 10 exercitii(cred) grele, dar se vad rezultatele. Bafta!

4 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Dimineata la 10 te trezesti, de pranz bei o cana de apa, iar seara inainte de cina te culci. In 10 zile vei observa rezultate umitoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Lasa dietele! Nu mai ai nevoie sa mai slabesti!
Daca vrei sa scapi de kilograme, tot ce trebuie sa faci este sa te alimentezi corect, sa incerci sa renunti la mancarurile nesanatoase, precum cea de fast-food, bauturi acidulate, prajeli, grasimi de tot felul, lactate grase si cel mai important este miscarea.
Te pup!

| xXSpikeXx a răspuns:

Daca vrei sa slabesti, lasa calculatoru, dulciurile si mancarurile grase, si fa si tu o alergare prin Oras, Comuna si lasa incolo patratelele daca vrei sa faci patratele fa pe la matematica.

| IuliaF a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-ti schimbi alimentatia. Incearca sa reduci painea considerabil(pana la 3-4 felii pe zi), nu manca dupa ora 6, si renunta la dulciuri si bauturi carbogazoase. bine daca nu te poti abtine de la dulciuri poti sa mananci dar putine... Crede-ma ca functioneaza metoda asta eu am slabit aprox 20 de kg intr-un interval de 3-4 luni. Acum depinde de organism. oricum incearca sa faci si miscare. ajuta mult... pentru ca daca vei slabi vei ramane cu vergeturi daca nu faci si sport. Eu iti urez bafta! Sper ca in cateva luni sa ai rezultatee dorite!