| tazamen a întrebat:

Salutare, este vreo modalitate sa mergi și sa te antrenezi la mai multe săli de fitness fără 7card sau fitpass?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, asa ceva nu-i posibil, fiindca nu ai cum sa intri fara card.

| Violleta2022 a răspuns:

Dar te poti antrena 24 de ore pe zi, cand vrei tu, singur in parc sau in gradina casei. Ori poti alerga in jurul casei, ori in jurul cartierului. Avantajul este ca nu te costa nimic si nu depinzi de nimeni, facand sport la orice ora doresti tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adică? Ilegal?

| tazamen explică:

Adică vreau sa ma antrenez în mai multe săli de fitness dacă se poate fără 7card sau o alta modalitate cu card

| AnastasiaK a răspuns:

Da, plătesti abonamentul/ședința la fiecare sau ai noroc să fii prieten cu proprietarul happy

| tazamen explică:

Mi a zis cineva ca are card nu știu la ce firma și merge la fiecare sala de fitness plătești un Abonament de 150 lei și te antrenezi în multe săli de fitness