| luby a întrebat:

Se poate sa introduci o echipa de fotbal din alta tara in liga 1?

Răspuns Câştigător
| CristiViezureAsmatic a răspuns:

Da.Celic si Rangers au fost invitate in premier league dar au refuzat deoArece este mai usor sa ajungi in europa din Scotish League

2 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

N-ai cum.Asta se poate doar printr-un fel de cupa semi-oficiala, cum se face in tarile baltice, unde se aduna cele mai bune echipe din Estonia, Lituania si Lituania, sa-si imparta un trofeu.Complet oficial n-ai cum, decat daca anexezi o tara alteia si ii contopesti campionatele.Bineinteles,pentru Steaua trebuie aduse echipe din afara, ca, deh, Steaua e Steaua. laughing

| luby explică (pentru Dumnezău):

Mersi dar imi amintesc ca odata urziceni a fost intrebata de campionatul austriei daca vrea sa participe in campionatul ei