| Dark13 a întrebat:

Cu ce echipa de fotbal tineti liga 1 happy

14 răspunsuri:
| Dark13 explică:

Esti de al meu si eu tin cu dinamo

| FyllPistruiatu a răspuns:

Tot stadionul striga acum "STEAUA!" Fortza steaua, forta steaua e-e" Si imi mai place si Vaslui

| IMC90 a răspuns:

Te referi la Mocirla lu' Mitica? Hmm, greu sa tii cu cineva de aici. Tin cu Steaua de mic dar ma uit din ce in ce mai rar la meciuri.

| bogdyronaldo99 a răspuns:

Forza Dinamo

| 90245438 a răspuns:

Steaua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai Dinamo! Caine pana la moarebig grin

| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Pai.sunt steluta pana la moarte...pana cand moare clubul(sportiv), ca eu cred ca va muri mai devreme ca mine laughing

| st3fDub a răspuns:

One love, FC Petrolul Ploiesti :X

| BuBu2006 a răspuns:

Rapid (POLI TIMISOARA liga 2), mereu voi tine cu ele, niciodata steaua sau dinamo nu stiu de ce poate ca sunt crezute cea ce nu sunt(cica steaua o sa fie in finala Europa ligue vise si numai vise poate numai spaga si atat)! Hai Poli!

| IMC90 a răspuns (pentru BuBu2006):

Numai ca aia din Liga a II-a nu e Poli Timisoara... Adevarata Poli Timisoara este undeva prin C. Poli Timisoara a lui Iancu s-a foruamt prin fuziunea clubului sportiv Fulgeru Bragadiru cu Rocar Bucuresti... rezultand echipa AEK Bucuresti, care, ulterior a fost mutata la Timisoara sub numele de AEK Timisoara iar apoi Poli AEK Timisoara.

| BuBu2006 a răspuns (pentru IMC90):

Acum apartine de timisoara si tot judetul Timis, Iancu este de domeniul trecutului si numai coteaza ce a facut el Nu conteaza cum s-a format este echipa mea favorita si asa va fi mereu indiferent de liga, cine o conduce sau cum s-a format!

| bLacKK55 a răspuns:

Fortza Steaua tongue Jos Dinamo

| Cedric a răspuns:

Dinamo la putere

| Jarcau_ramona_1997 a răspuns:

Tin cu steaua, este cea mai tare