| Xenoverse1 a întrebat:

Se va mai naște un jucător ca Messi la Barcelona?

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, dar după ce se naște, trebuie să joace fotbal, când iese din mă-sa nu e ca Messi.

| StrongHeart a răspuns:

Sigur ca da, cum se va mai naste si cineva cel putin la fel de inteligent ca Einstein si va revolutiona tehnologia.
Lumea evolueaza in continuu, poate chiar acum e un copil intr-o tara indepartata in America de Sud sa zicem care se antreneaza zi si noapte sa fie mai bun ca Messi, va fi destul de greu pentru. ca genul asta de oameni au un talent innascut dar cu siguranta se va naste, nu stiu daca la Barcelona, as prefera Juventus ca e echipa mea dar nu decid eu laughing

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mama Omida nu mai are site, de intrebi aici asa ceva?

| Ionut231312 a răspuns:

Mbappe este inlocuitorul lui, asculta la mine!

| Drimmero a răspuns (pentru Ionut231312):

Mbappe nu doar ca e inlocuitorul lui, il va depasi cu mult pe pitic, e noul rege al fotbalului.

| Drimmero a răspuns:

Nicidecum, iar dupa ce se retrage,, ghici ce? Potopul si jalea se apropie de Barcelona, va intoarceti in mediocritate.

| Xenoverse1 explică (pentru Drimmero):

Eu sper sa suferi miercuri seara.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Iar eu sper sa ne intalnim in UCL dupa ce castigam UEL miercuri.

| RobertMoon a răspuns:

Asta se zicea si cand era Ronaldinho si uite ca a aparut Messi, mereu vin jucatori de valoare din spate, poate unii sunt deja nascuti, dar nu au fost descoperiti deocamdata.