| maryusik a întrebat:

Care va fi cea mai buna echipa din lume in urmatorul sezon P. S:sa nu includa Barcelona? Dar cel mai bun jucator P. S: sa nu includa Messi?

5 răspunsuri:
| 4l3x a răspuns:

Pai cea mai buna echipa barcelona este, e cea mai buna exhipa din toate timpurile si cel mai bun jucator e tot messi care e cel mai bun din toate timpurilewinking

| îîîîîî a răspuns:

Cel mai bun jucator -> DAVID VILLA happy cea mai buna echipa -> serios, chiar crezi ca exista alta echipa mai buna decat BARCELONA?!?!

| îîîîîî a răspuns:

Si ibrahim afellay cred ca o sa avanseze mult happy

| sebbyS a răspuns:

Ce echipa. nu stiu, pot fi multe surprize. La jucatori eu pariez pe Neymar. smug

| cezar10 a răspuns:

Manchester united si ce mai bun jucator ronney