| slow0 a întrebat:

Spuneti-mi si mie um sa ard grasimea de pe abdomen. Adica barbatii au 6 patratele, la mine se vad decat 4, oar cele din zon inferoara doar se simt putin ca am putina grasima doar in zona inferoara a abdomenului. Cum fac sa scap de ea?

Răspuns Câştigător
| Opincaru_Alexandru_1988 a răspuns:

Alimentatie sanatoasa. Mananca de 6 ori pe zi. Putin si des ca sa activezi metabolismul. Si fa mult cardio: jogging, sprinturi, inot si poti alege si sporturile de echipa: handbal, fotbal, volei etc. Antreneaza-te ca un atlet, mananca ca un nutritionist si odihneste-te ca un bebe.

2 răspunsuri:
| Vladut650 a răspuns:

Abdomenul se face in bucatarie. Incearca sa ai o alimentatie sanatoasa.

| Syndre a răspuns:

Cum a zis și Vlăduț mai sus, abs are made in the kitches. Alimentație + cardio.