| Russenart a întrebat:

Unde pot gasi o bara de tractiuni inalta fara sa fie montata in perete gen 2 bari paralele?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Se poate face usor si de un lacatus sau instalator, din tevi de gaz (slefuite si vopsite /invelite in plastic), eventual cu manere de lemn speciale (gen bare din dulapuri mari de haine).
Il poti face pentru unde- si cum vrei tu, la cost minim si eficienta maxima. happy

| Kevinn2000 a răspuns:

În univers.

| darrio2007 a răspuns:

Vezi prin jurul blocului pe unde mai sunt amplasate barele acelea pentru batut covoare.