| alexionut45 a întrebat:

cum ma pot inalta mai repede daca fac tractiuni sau daca stau atarnat de o bara?

4 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Daca joci Basket. Chiar iti recomand daca vrei sa te inalti. Tractiunile si sa stai atarnat de o bara nu te vor ajuta!

| Sup3rN0va a răspuns:

Sporturile care dau rezultate sa cresti sunt inotul si basketu.
Orcum cam orce sport te dezvolta dar nu o sa cresti doar daca stai atarnat.

| tigrutacrinuta a răspuns:

Daca vrei doar una din varientele astea, stai atarnat

| Vlad1998 a răspuns:

Baschet! tractiunile sau chestia asta cu atarnatu la bara sunt niste prostii asa ca daca vrei sa te inalti du-te la baschet si peste 1 an o sa se vada diferenta