| Lavinialoveyou a întrebat:

Va place dansul sportiv? Ati dori sa il practicati? Daca sunteti din Constanta o sa va dau adresa unde puteti veni sa il faceti!

2 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Da bine, imi place dansul sportiv insa sa dau 100lei pe luna pai cred ca sunt nebuna, na ca fac si rimelaughingda am primit si eu fluturas dinacela, au venit la noi la scoala.

| gabi1198 a răspuns:

Buna...Mie imi place dansul sportiv(si sunt baiatlaughingsi il practic dar in Bucuresti.Succes la concursuri.laughing