| loveandlove a întrebat:

Va place sportul? Practicati? Daca da, ce sport practicati si de ce o faceti?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Genoflexiuni, abdominale si flotari cand ma mai ia cheful.

| PetreConstanta a răspuns:

Din placere

| Zuzy244 a răspuns:

Karate:XIti pune circulatia sangelui in miscare, te face mai rezistent, si primul lucru inveti sa te aperi:XEu practic Karate KyokushinhappyI like:X

| aneta a răspuns:

Nu prea.Sincer nu am chef desi stiu ca ar fi foarte bine.Mai demult umblam la sport, daca se poate numi si acesta sport, dar m-am lasat si de astahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place sportul, e necesar pentru o viata sanatoasa.
Practic voleiul, sunt in echipa scolii si imi place la nebuniehappy mi se pare un sport finut, si te ajuta sa te dezvoltibatting eyelashes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu urasc sportulstraight face

| chibiusa a răspuns:

Jogging, mma si balet.
jogging - pentru mentinere si relaxare.
mma - il practic de ani de zile (de cand eram micuta), mi-a dat o anumita incredere si stiu sa ma apar big grin plus ca imi place la nebunie.
balet - stiu ca apare precum nuca in ochi dar fac si balet. mai mult pentru gratie si suplete, dar si pentru echilibru.

si inca o chestie, baletul merge foarte bine cu mma laughing

| OnutsaXD a răspuns:

Imi place sportul si practic handbalul si o fac pentru ca e o placere. Fiecare minge aparata si fiecare gol al echipei tale te face sa fi mandru ca esti sportiv fata de altii care nu fac nimic si se plictisesc foarte rapid.

| claudiu1234512345 a răspuns:

Da imi place foarte mult sa joc fotbal si baschetbig grin le practic pentru ca imi plac si nu mai stiu de ce imi plac pentru ca nu mai stiu motive dar sunt mult de spus dc imi plac

Surf şi drumeţii(nu cred că se clasează in cat. sportului).

Surf- "De ce?". Scuze, dar este cam mult de explicat.

| Costy3000 a răspuns:

Da' imi place.Si practic.Box pentru ca nu e un sport foarte greu te dezvolta muscular si pot arata ce stiu si pe strada si oriunde nu ca la fotbal pe care il face toata lume si arata ce stie doar pe teren happy

| AureliaMusa a răspuns:

Eu am jucat tennis. ballet in apa .inot.acua handball pentru sanatet si handball are multe alergari.te ajuta sati mentii corpul cum arata.

| Mariaa_5869 a răspuns:

Da! Imi place foarte mult. Este calea cea mai sigura catre un corp sanatos. Eu practic foarte mult badmingtonul, mai ales vara...imi da energie si il practic mereu cu placere. Cu bicicleta mai merg de fiecare data cand am ocazia. In rest mai practic gimnastica...cand e urat afara. Deci in concuzie, sportu este aliatul sanatatiiwinking.