| User2 a întrebat:

Va salut. Fac de vreo 3 luni sala si acum as vrea sa iau si creatina. Ce imi recomandati intre xplode si arnold iron cre3? Pentru masa si forta. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

Dintre cele 2 iron cre3 este mai buna dar eu iti recomand BSN Cellmass sau Muscletech Cell-tech care sunt mult mai bune.

6 răspunsuri:
| User2 explică (pentru SiLaS):

Si dintre acestea pe care il recomanzi?

| SiLaS a răspuns (pentru User2):

Deci dintre cele spuse de tine mai bun este cre3 si din cele spuse de mine ambele sunt de inalta calitate, deci poti sa alegi oricare dintre ele.

| User2 explică (pentru SiLaS):

Problema e ca am si burta. Toata grasimea e depusa pe soduri si la burta. in rest nu prea am. Aici imi mai puteti recomanda ceva?

| SiLaS a răspuns (pentru User2):

Pentru arderea grasimilor iti recomand L-carnitine, il poti lua de la Dymatize sau de la ON sau Hyper Shred de la BSN

| User2 explică (pentru SiLaS):

Am citit despre BSN Cellmass 2.0. ca sprijina refacerea dupa antrenament. Asta inseamna si masa pe langa forta si refacere? Va multumesc mult pentru ajutor.

| SiLaS a răspuns (pentru User2):

Desigur,cu cat se reface muschiul cu atat mai repede cresti in masa musculara nu e logic?