| Andredrei a întrebat:

Sunt incepator la sala, am facut doar 1 luna si doream sa iau creatina.M-am gandit sa iau ceva in jur de 100 de lei asa ca am gasit Muscle Line Creatine sau Arnold Iron Cre3.
Care dintre ele mi le recomandati?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Atingeti tu maximul genetic fara porcari ca daca asa simplu ar fi toti eram vandame, asa cum tea programat genetic asa vei fi simplu, mari culturisti s-au nascut cu predispozitie genetica sa arate asa

| Pool77 a răspuns:

Prima data asigura-ti baza. Cel putin 6 luni fa doar cu mancare curata si absolut nimic altceva.
Dupa aceea eventual poti lua ceva.

| crazyt40YTB a răspuns:

Eu iti recomand sa o sugi

| HarleyDavidson03 a răspuns:

Nu ti-as sugera sa iei creatina... este prea periculoasa pentru organism, iti ataca ficatu', etc.
Parerea mea... fa totul fara sa iei substante... gandeste-te si la sanatate! Sper ca te-am ajutat.