| Allinn a întrebat:

Voi ce ati alege intre role si skateboard? Astept raspunsuri cel mai bun...

Răspuns Câştigător
| Metamorphose a răspuns:

Pfoai. M.ai spart cu întrebarea asta. Eu știu să mă dau doar cu rolele da aș vrea să învăț și cu skateu. Bine ciudat o fată pe skate. da ce contă până la urmă laughing? Eu zic să incepi cu role prima dată.E mai ușor.

| Allinn explică (pentru Metamorphose):

Ms mult o sa tin cont de sfatul tau big grin

| Metamorphose a răspuns (pentru Allinn):

Nu ai pentru ce! :* Mersi de fundă :X

4 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Eu as alege rolele. Iti ofera mai multa variatie decat skateul. Cu rolele poti sa faci viteza slalom rampe etc. Bineinteles in functie de rolele pe care le alegi. Sunt bune si pentru o plimbare in parc cu prietenu/prietena de mana si pentru sanatate (referindu-ma la miscare).

I-ati skate doar daca esti profund pasionat de skateboarding si urmaresti sa faci performanta in domeniu. Altfel nu-i vad rostul.

| Beautiful7 a răspuns:

Eu as alege role, cu skateboard e complicat si eu mult timp pana inveti, cu rolele in 2 saptamani inveti sa te dai, bafta!