| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a întrebat:

Voua va vine sa credeti ca Brazilia a avut cea mai mare infrangere in anul acesta? Adica... de vreo 80 de ani nu a mai pierdut in halul asta. de cand s-a format echipa... mie tot nu imi vine sa cred

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nici mie dar ăsta e fotbalul happy sincer a meritat să piardă nu a jucat absolut nimic pe teren...

| AdrianaBacescu a răspuns:

Asta era e fotbalul, chiar era o echipa in halul asta, de cand s-a format echipa de multi ani

| LimonadaBaa a răspuns:

In meciul ala cu Germania a jucat foarte prost.Greseli care nu ai voie sa le faci la nivelul acela, nemtii parca erau la antrenament asa le dadeau golurile.