| AndreeutzaScumpik a întrebat:

Nu imi vine sa cred! Voua va vine sa credeti?
http://socant.uv.ro/si-a-scos-ochii-in-timpul-slujbei.ht ml

Răspuns Câştigător
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Al dracu de clona pagana no talking

7 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Exista crestini
De ce nu ar exista cretini schizofrenici?

| Paulla a răspuns:

Nu ştiu de ce dar m-a apucat râsul după ce am citit asta...
În fine, trecând peste, da, îmi vine să cred. De la schizofrenici te poţi aştepta la orice.

| sandra2012 a răspuns:

Mda, ce sa zic? Imi vine sa cred ca la cate se intampla in ziua de azi in lume nu ma mai mira nimic. Am ajuns la un nivel in care ne omoram toti unii direct, altii indirect. Ce sa facem, trebuie si satana sa aiba adeptii lui, nu?

| NinelHell a răspuns:

De ce tocmai in biserica? Coincidenta?

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru NinelHell):

Al dracu de clona pagana no talking

| DorelSudoru a răspuns:

Aha si ce-imar pasa mie? Macar de ii punea in acatist in loc de bani...

| ShowTim3 a răspuns:

Cum ziceau cei de la parazitii... " suntem paranoici, schizofrenici, bolnavi " eh se pare ca fratii nostri mai prosti (din punctul meu de vedere ), italienii... sunt mai paranoici, schizofrenici si bolnavi decat noi.

| ROBERT89 a răspuns:

Omul vorbea 5 limbi, era inginer chimist dar diavolul l-a orbit la propriu de data asta.