| BOSS123456789 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga mondialul din Brazilia?
Daca dati ca raspuns echipa cu care tin eu aveti funda pe loc!

Răspuns Câştigător
| designerbugatti2012 a răspuns:

Brazilia,Spania sau Germania smug

| BOSS123456789 explică (pentru designerbugatti2012):

Da, Germania! Bucura-te, funda este a ta!

7 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Spania sau Brazilia.
O seara buna.

| BOSS123456789 explică (pentru alexs99):

o seara buna si tie, raspunsul correct era Germania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sun imediat pe mama Omida.Impart funda cu ea.De unde sa stiu eu men cu ce echipa tii tu?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi sa aleg o singura echipa as alege Brazilia, daca ar fi sa aleg doua as alege si Argentina si daca ar fi sa aleg trei as include si Germania.

| Darker a răspuns:

Daca o luam realist Spania sau Brazilia
Daca ne putem gandi la surprize ma astept la Anglia, Portugalia Si Belgia, da Belgia sa faca o figura frumoasa.