| RAY a întrebat:

Vreun culturist pe aici?

5 răspunsuri:
| Tranconoid a răspuns:

Aici sunt

| RAY explică (pentru Tranconoid):

Ai avea curajul sa faci antrenamente pe o dieta 100% vegana?

| aXy99 a răspuns (pentru RAY):

Trebuie sa iti placa diversitatea mult si sa stii cum sa combini legumele/cerealele/oleaginoasele etc. pentru a forma proteine complete. Si sa mananci multa soia. Si chiar si asa iti vor lipsi niste vitamine.

| RAY explică (pentru aXy99):

Eu vreau sa provoc culturisti sa renunte la dieta lor bogata in proteine timp de o saptamana dar nici un curajos

| aXy99 a răspuns (pentru RAY):

Daca renunta la dieta lor bogata in proteine vor pierde masa/forta. Daca esti vegan nu esti scutit de consumul de proteine. Poti completa aminoacizii lipsa daca stii sa combini bine mancarea. E doar greu sa consumi multe proteine, mai ales fara soia.