| roxanapink a întrebat:

21 - 12 - 2012 Zona zero? Am citit mai multe articolo in care se precizeaza ca la aceasta data vom intra in "zona zero". Zona zero este explicată de un călugăr ca fiind "o stare a spaţiului unde se stinge şi nu poate să se răspândească nici un fel de energie. Dispare câmpul electromagnetic al tuturor obiectelor". Nu va veni sfarsitul lumii(pentru ca nimeni nu are cum sa stie acest lucru),vom trece prin momente de "criza",nu vom mai avea curent electric etc. Asta pentru ca, in 2013 oamenii vor vorbi mai mult despre credinta si cele sfinte. Ce parere aveti?
...rtat-lumea /
...90670.html

6 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Spectrul amplu al prostiei...

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Citeste asta si ai sa razi cu lacrimi(daca stii la ce sa razi) :
http://www.ziare.com/articole/sfarsitul+lumii+21+decembrie+2012

| doctorandus a răspuns:

Aberatiile unuia care a ramas repetent la fizica. Am discutat deja despre asta pe http://www.tpu.ro/......uni-700-de

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Nu e adevarat.De mii de ori s-a spus ca lumea se va sfarsi si suntem inca vii.
O seara buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Data este o masura a timpului. Numerologia asta luata aiurea la data este ceva extrem de gresit facuta doar cu scopul sa pacaleasca prostii. Cum ii spui lu unu " ma este 12.12.12...sunt 3 de 12! e clar sfarsitul lumii!"

| calmopenmind18 a răspuns:

De câte ori a venit sfârşitul lumii până acum? laughing Eu cred că se poate întâmpla dar ştii nimic nu poate fi prevăzut. Poţi să mergi pe stradă şi să îţi cadă un găinaţ în cap. Idem şi sfârşitul lumii. Poate fi acum poate fi mai târziu nu se ştie.