| SaveTheNature a întrebat:

Am 2 intrebari.
1.Pe cine doriti voi ca presedinte al Romaniei?
2.Cine credeti ca va iesi presedintele Romaniei?

11 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

1. Adolf Hitler.

| Ecea a răspuns:

1.Crin Antonescu
2.Crin Antonescu

Mai bun nu avem momentan.
Ponta este un copil guraliv.Restul...lasa de dorit.

| IMC90 a răspuns:

1) Toti imi sunt la fel de ''simpatici''' asa incat iau stampila si... cat o tine tusul
2) Jeffrey Franks (cel mai probabil prin Crin Antonescu, dar poate lua si alte infatisari)

3) Posteaza naibii la categoria corecta, nu mai infecta acesta categorie cu politica...

| Woodenpints91 a răspuns:

1. Pe mine
2. Nu-mi pasă

| GusWaters a răspuns:

1.Stiu ca nu se poate, dar eu as vrea Ron Paul sau Bill Hicks.
2.Cel mai probabil, Crin Antonescu.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

1. Cheloo
2. Un hot probabil

| MoneyMoney a răspuns:

1) Barak Obama
2) la bafta noastră românească un alt ...ESCUwinking

| DragosConstantin a răspuns:

1. pe cineva strain, ca astia din Romania se gandesc mai mult la binele lor decat la binele intregii tari.
2.un alt profitor ca si Basescu. big grin

| andrey2012 a răspuns:

Adolf Hitler sau Nicolae Ceausescu daca s-ar mai putea.Insa doar atat cat sa faca "curatenie" in stilul lor printre toti hotii si nenorociti care ne conduc!

| TypeInterestingNicknameHere a răspuns:

1. Remus Cernea
2.Crin Antonescu

| gabylegionarul a răspuns:

Unicul ce poate scoate Romania din criza asta fara sfarsit e un presedinte de dreapta, nationalist...