| AvalohAlyn a întrebat:

Am dus un smartphone la reparat,avea doar ecranul spart,trebuie inlocuit deci ecranul, eu aveam pe telefon multe audiobookuri( carti audio), oare imi umbla acolo sau mi-l reseteaza din fabrica? Nu as vrea. Adica sa nu mai am nimic in telefon sau doar imi schimba ecranul? Sper sa gasesc tot ce aveam in telefon cand l-am dat.

2 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Nu au de ce sa umble acolo. Si daca schimba doar ecranul, de ce sa-l reseteze? Gasesti tot.
Prin zona mea, daca e nevoie de resetare, stergere, modificari, spun dinainte si tu decizi daca accepti asta sa nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...ei iti schimba ce au de schimbat, in rest, nimic nu iti deterioreaza...fii pe pace