| DeadAndHate a întrebat:

Am o intrebaretonguee cat este Sfantul Andrei si Sfantu Alexandru?

Răspuns Câştigător
| Ana_6509 a răspuns:

Sfantul Andrei azi-30 noiembrie iar Sf. Alexandru pe 30 august.

8 răspunsuri:
| antonia09 a răspuns:

Sfantul Andrei este astazi, 30 noiembrie 2009.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Sf. Andrei e azi 30 novwinking

| Magic a răspuns:

Sf Alexandru e pe 30 august, iar Sf Andrei e azi, 30 noiembrie.

| anda_1885 a răspuns:

Sf andrei e azi, 30 noiembrie, sf alexandru nu stiu sa iti spun, cauta pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sf. Alexandru este pe 30 august, iar Sf. Andrei pe 30 noiembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sf. Alexandru este pe 30 august, iar Sf. Andrei pe 30 noiembrie

| Bestgirl_Alysa_1997 a răspuns:

Sf Andrei pe 30 noiembrie si Sfantul Alexandru pe 30 august :X:X big grin big hug

| Alexandru_Fabio_1975 a răspuns:

30 noembrie Sfantu Andrei
si Sfantu Alexandru nu stiu