| Master1ro a întrebat:

Am si o intrebare pentru utilizatorii TPU.Acea intrebare fiind: De ce se pun tot felul de intrebari stupide pe site?
Ca de exemplu: Cine afla in ce luna sunt nascut/a primeste fundita? sau Cine ghiceste ce zodie sunt primeste funda?

Răspuns Câştigător
| さいゆき a răspuns:

Chiar ma intrebam si eu de asa ceva. Consider ca e un site pe care ar trebui sa ne ajutam unul pe altul. Nu stiu cu ce il ajuta pe cel care a pus asa o intrebare raspunsul celorlalti, asta in cazult in care nu si-a uitat ziua de nastere. Sa fim seriosi si sinceri acum, cui ii pasa in ce zi sunt nascuta eu de exemplu, ce culoare imi place sau ce culoare au chilotii nu stiu cui. Sunt niste intrebari care ar trebui interzise.

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Din plictiseala.

P.S. Noroc cu functia "Raporteaza".

| Vizitiul a răspuns:

Blah, blah, blah. De parca doar acum apar aceste intrebari. Sunt de la infiintarea siteului. Nu inteleg de ce atata agitatie pe tema asta!? Nu-ti plac, le ignori, foarte simplu.

| DorelSudoru a răspuns:

Da un mesaj pentru ei"M-ai compuiteristi ramaneti pe-ale pi**mas pe voi de tristi tripati pe glume proaste"(cedry2k)

| AnaMaria_2328 a răspuns:

Pai sint unii care nu stiu ce intrebare sa scrie.

| Enigmă a răspuns:

Pentru ca sunt puse de copii cu maxim 12 ani care nu fac altceva decat sa sta toata ziua in casa si sa puna intrebari pe internet, sa isi faca prieteni virtuali, etc.
Adica, fratilor, traiti-va viata! o.O

Asta cred eu.

Bafta!:]

| Nirvana a răspuns:

Oamenii stupizi pun intrebari stupide. Sunt doar niste copii plictisiti.

| WalterWhite a răspuns:

De distractie, pentru ca avem dreptul sa punem astfel de intrebari. Nici intrebarea ta nu este foarte desteapta.

| Iiiiioana a răspuns:

Pai astea nu sunt prea stupide fiindca nu sunt decat 12 variant daca bine ziclaughing
pe mine ma enerveaza alea cu: cine stie ce melodie imi place? pai de unde sa visez eu ce melodie ii place persoanei respective din milioanele de melodii existente?
in fine: din moment ce pe acest site sunt permise aceste intrebari nu prea poti sa mai spui nimiclaughing

| CookieșiParty a răspuns:

Vor sa incerce ghinionul si norocul utilizatorilor TPU.Nu pun intrebari de genul acesta:Cat este X la patrat? Pur si simplu, vor sa se distreze pe seama noastra.

| mariatina a răspuns:

Nici mie nu-mi plac intrebarile astea sunt foarte stupide si ar trebuie sa fie interezise tu ce crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

fa-ti meseria si ceea ce ti se pare aiurea raporteaza,'nteles?

| BonaMeaEUnVampirMyBabysittersAVampire a răspuns:

Asta http://www.tpu.ro/......a-ma-ajuta ti se pare o intrebare stupida? :(( am nevoie de ajutoorr urgent :o3 :((