| Gangsta43 a întrebat:

As vrea sa stiu ce salariu are un kinetoterapeut, in medie, in strainatate, cat si in tar. Dau fundita, multumesc.

Răspuns Câştigător
| BoBy7Cosmii a răspuns:

In Anglia primesti in jur de 1500-2000 de lire sterlinetongue funditawinking

3 răspunsuri:
| GodBlessYou a răspuns:

In strainatate? In Burundi de exemplu primesti o banana sau 1 $ in "Republica Democratica Congo", strainatatea nu inseamna doar tarile care au nivelul de trai mai ridicat decat cel al Romaniei.

| darrio2007 a răspuns:

Nu stiu cat are, dar sigur in tara este salariul mic.

| alexandru921994 a răspuns:

In America un kinetoterapeut poate castiga si 6500 de dolari, in Franta, Spania si Italia cam 2000-3000. In Suedia cam 4000-5000 euro, iar in tara. Salariul incepe de la 800 de ron ajunge la 1600 ron la stat la particular este de 2000-2200 de ronbig grin dar se scoate mult din bacsis.