| anonim_4396 a întrebat:

Ati obsevat ca experientele traite si relatate de cei care pretind ca au fost rapiti de extraterestrii sunt similare cu actiunile oamenilor asupra animalelor salbatice? laughing
Adica si oamenii cand captureaza animale salbatice prin jungla le sedeaza ca sa le adoarma dupa care iau probe de sange etc. le implanteaza un cip ca sa le poata urmari locatia pe mai departe dupa care le dau drumul in libertate.
In acest caz suntem noi oamenii pentru extraterestrii doar niste animale salbatice?hee hee

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MasterOfDisaster a răspuns:

Sincer,eu nu cred povestile acelor oameni.adica,de ce marea majoritate a celor care au fazut extraterestrii sunt americani? (repet, majoritatea, nu toti).eu cred ca e autosugestia+cateva sticle de alcool.asa as putea si eu sa spun ca m-au rapit extraterestrii si m-au dus pe nu-stiu-unde, si nimeni nu poate stii sigur ce mi s-a intamplat de fapt.
poate exista extraterestrii, poate nu. poate exista dar inca nu au venit pe la noi.sau,poate exista, au venit, dar eu nu i-am vazut.si mie mi-e greu sa cred in ceva ce nu vad.
poate ca suntem niste animale pentru extraterestrii asa cum sunt gainile pentru oameni laughing, si vor veni sa adune „recolta" odata si data...cine stie? poate daca-s copil cuminte ma vor lua la plimbare cu nava!
*fuge sa isi faca temele*

| Akuryo a răspuns:

Noi pentru extrateresti suntem forme de viata inferioarebig grin, se presupune ca ei cu milioane de ani in urma au plecat de pe planeta noastra, in Peru este un lac Titicaca si o campie Altiplano, acolo se presupune ca a fost o baza militarathinking, poti cauta informatii pe internet, dar eu am citit asta in diferite carti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, asta inseamna ca suntem doar lipsiti de imaginatie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

VanBranza, ai incercat macar sa-ti pui neuronii la curent, sa intelegi ce am vrut sa zic?