| anonim_4396 a întrebat:

Ati vazut filmele The enemies of reason, The blind watchmaker, The God delusion, The root of all evil (religia, dupa cum considera un ateu)? Sunt toate facute de un biolog evolutionist, numit Richard Dawkins. Daca le-ati vazut, ce parere aveti despre ele? Credeti ca sunt adevarate?

4 răspunsuri:
| moodyblues a răspuns:

Normal ca sunt adevarate.arata-mi ce e fals pe acolo!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuu in tara.ai google jabonez daca ai cauta pe el cu bara de tradus google

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, filmele alea sunt reale, chiar au fost facute. laughing In afara de "The blind watchmaker" si "The God Delusion", care sunt doar carti scrise de RD, parca. Filmele (documentare) merita vazute, iar cartile citite. Se gasesc online.

Răspuns utilizator avertizat