| WhatheWow a întrebat:

Aveti un craciun fericit sau sunteti doar fericiti de acest craciun? Sarbatori fericite tuturor!

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Mulţumesc.
Sărbători fericite şi ţie!

55 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Nu.
Sarbatori fericite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cea mai miserupistă persoană pe care o cunosc, cu privire la această perioadă a anului, ceea ce-mi oferă un avantaj enorm: nu simt nicio obligație de-a fi mai bun, mai tolerant, nici de a mă preface că-s fericit sau că-i suport pe cei pe care nu-i halesc de obicei. Mda, sunt fericit! Sărbători fericite și ție!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ai rabdare nene, inca n-a venit craciunul.Maine iti zic daca sunt fericit sau nu.In general sunt un om fericit, chiar daca toate se naruie in jurul meu, inca mai pot sa arunc un zambet fortat ce seamana cu o usa metalica deschisa cu ranga.
La avatarul tau e poza cu mos Craciun la cateva secole distanta de batranete? sau poate vrei sa ne zici ca ai vreo religie ciudata si dimineata il astepti de Golum infipt in brad mangaindu-l si spunandu-i "my precious".
Te las, trebuie sa ma duc sa mai adun ceva amici aici pe TPU si apoi sa-l trimit pe Mos Delete pe la ei. big grin

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Sarbatori fericite si tie!
Chiar daca sunt noncomformist, fac parte din aceasta lume, si trebuie sa accept si traditiile tarii de bastina, pentru a nu starni o aversiune a societatii impotriva mea.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Ce-ai fumat?
Medalia este acordata lui AlphaWolf, si ambilor utilizatori nu le arde de medalii si de asa zisa faima virtuala.
Oh, stai, tu esti troll.De ce-mi mai bat capu'?

| WhatheWow explică:

Adica?!

| RAY a răspuns:

Pentru mine craciunul e doar o sarbatoare mitologica care inseamna renasterea soarelui
eu sunt fericit clipa de clipa si secunda dupa secunda, orice clipa lipsita de lacrimi este o fericire pentru mine

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

A sters raspunsul sarlatanul. Oricum, era nou pe aici...

| Dumnezău a răspuns:

De ce as fi fericit,si pus mai bine,de ce as sarbatori ceva ce nu vreau sa sarbatoresc? Sunt si fericit si mai sarbatoresc si eu,bre! Dar cand am ce sarbatori,ceva cuantificabil,care chiar mi-a oferit o satisfactie reala, nu o perioada in care rad de idiotii cu indigestie, betii, lacrimi, concerte proaste la TV si emisiuni parca mai rasarite.Merry kiss my ass!

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru WhatheWow):

L-a inganat pe dobitocul de mai devreme, caruia i-am raspuns eu, si dupa aia a sters raspunsul, dupa cum vezi.

| WhatheWow explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Nu, nu am fost pe faza ca eram la colindat! laughing Am pierdut ceva interesant sau era doar unul prost ce si-a recunoscut starea cu intarziere si si-a sters "interventia"?
Uf, uf, natura umana e plina de secrete si de prosti; postezi ceva si apoi stergi. Cu siguranta acest obicei e unul nascut din prostie!

| Mădă0611 a răspuns:

Al meu e naspa, ca oricare sarbatoare in care se merge=vine la cersit. Nu e nimic de fericit, nu merg la nimeni, sa stea acasa lumea. Cata lume nesimtita no talking
Sarbatori fericite!

| Inferno a răspuns:

Da m sunt tot eu, este vreo problema?

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru WhatheWow):

Da,intreba daca inferno e filosoficus sau filosoficus e inferno. laughing

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Pfff...Dar administratorii astia nu isi dau seama dupa IP ca e ceva putred?

| Inferno a răspuns:

Te intreb: Poti purta o discutie serioasa, caci vad ca pe acest cont esti mai serios?

| Inferno a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Teoretic da, dar practic nu este ceva atat de grav. Stiai ca poti sa-l dai in judecata, iar atunci admini sunt nevoiti sa-ti furnizeze ip-ul nenorocitului?

| WhatheWow explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Pe ei, adica pe administratori, nu-i doare capul de asta, important e ca suntem multi, cu multe conturi laughing ...de ce sa le stearga? Doar e chestie comerciala pana la urma, nu crezi?!

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru Inferno):

Nu stiam, si nici nu am nevoie.Lasa prostii sa-si faca de cap. Daca au asa ceva.
Cand se va gasi remediu pentru prostie?

| Inferno a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Pai este tot trollul ala care spunea ca eu sunt tu acum ceva timp.

| WhatheWow explică (pentru Dumnezău):

"Dumnezaule"! Si eu care credeam ca mergi la colindat ....pe bani si prajitura! laughing

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru WhatheWow):

Da,mai ales cu tricourile...Am vazut pe una care da ca raspuns puncte de suspensie, si asta raspuns dupa raspuns, pentru a castiga nenorocitul de tricou, ca doar suntem romani.O sa ajunga o mare gogomanie site-ul asta peste cativa ani.De fapt, este, dar nu in totalitate.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Apropo,vad ca moderatorii au fost darnici cu tine astazi:te-au lasat sa postezi la cateogria asta, in ciuda faptului ca nu are nici o legatura intrebarea ta cu categoria respectiva.Sau le-a scapat din greseala, de la prea multe "puncte" de raspuns de la utilizatori infometati dupa material textil?

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru Inferno):

Scamele societatii,ce sa le faci? Pana la urma, ignore e solutia.Dar stai putin, atunci nu mai poti "conversa" cu entitatile, si te-ataca marsav, fara dreptul la replica.

| WhatheWow explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Pai, cred ca si-au luat o mica vacanta pana dupa craciun si doar "robotul" mai face ordine pe-aici insa stai linistit ca mai sunt ceva experti ce mai arunca priviri continuturilor si fac interventii! laughing

| WhatheWow explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Astazi doar doream asa, din curtoazie sa urez "Sarbatori fericite " celor din "club" dar trebuia sa pun si o intrebare pentru validare, altfel cu siguranta ca-mi stergeau postarea!

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru WhatheWow):

Da,"club",unul cam pestriț.Se mai baga si vecinii de la Religie cu crucea-n experementele noastre, blasfemie, iti spun eu!

| TTTeofiLLL a răspuns:

Fratilor cica asta e intrebare rolling on the floor.A devenit mai mult o ocazie da a freca butoanele de la tastatura.O si un raspuns la intrebare da sunt fericit de Craciun si il primesc pe Isus cu bucurie in casa la mine.

| WhatheWow explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Ma doare drept in cot de fatarnici, involuati si "blonde"; le arunc o replica si-i las o saptamana s-o rumege intrebandu-se daca nu cumva e intr-o limba straina! laughing

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru WhatheWow):

Eh,ei trec peste.Stiu ca vor rumega in zadar, fiindca sunt constienti de puterea lor digestiva, si nu mistuie decat file din Biblie! laughing