| WhatheWow a întrebat:

Aveti un craciun fericit sau sunteti doar fericiti de acest craciun? Sarbatori fericite tuturor!

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Mulţumesc.
Sărbători fericite şi ţie!

55 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Sa-ti iei capre, pardon... si un tap, scuze, sarbatori fericite.

| harciog a răspuns (pentru Hombre):

Hombreeee,nu si taappp...Degeaba mi-ai pus talanga? Intodeauna mi-am dorit un harem de capre tzîtzoase.

| Hombre a răspuns (pentru harciog):

Am crezut ca te-a luat ţunamii, armaghedonu' sau ce dracu' o mai fi fost cu mayasii ăstia, retractăm, sa-si ia Har = măgar.winking

| harciog a răspuns (pentru Hombre):

Vreau tap, vreau tap, vreau taaappp.Nu vreau la rangul de magar ca nenorocesc caprele cu asa "rang".

| Dumnezău a răspuns:

De ce as fi fericit,si pus mai bine,de ce as sarbatori ceva ce nu vreau sa sarbatoresc? Sunt si fericit si mai sarbatoresc si eu,bre! Dar cand am ce sarbatori,ceva cuantificabil,care chiar mi-a oferit o satisfactie reala, nu o perioada in care rad de idiotii cu indigestie, betii, lacrimi, concerte proaste la TV si emisiuni parca mai rasarite.Merry kiss my ass!

| WhatheWow explică (pentru Dumnezău):

"Dumnezaule"! Si eu care credeam ca mergi la colindat ....pe bani si prajitura! laughing

| Woodenpints91 a răspuns:

Eu sunt fericit la modul general, tot anul.
Nu-s genul de idiot care se bucură după calendar.

| Inferno a răspuns:

Nu.
Sarbatori fericite.

| Inferno a răspuns:

Da m sunt tot eu, este vreo problema?

| Inferno a răspuns:

Te intreb: Poti purta o discutie serioasa, caci vad ca pe acest cont esti mai serios?

| venusdoom a răspuns:

Nu pricep de ce...de un timp sarbatorile au devenit, pentru mine cel putin, niste zile normale, plictisitoare si care vreau sa se termine. Sper ca altii sunt fericiti, cu adevarat.
Daca cineva gaseste spiritul craciunului, sa mi spuna si mie unde l gasescbig grin

| WhatheWow explică (pentru venusdoom):

Craciunul e o sarbatoare de familie iar singurul loc in care gasesti spiritul craciunului nu poate fi decat in familie, cu cei dragi.

| venusdoom a răspuns (pentru WhatheWow):

Cam greu sa ti impartasesc opinia...

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Sarbatori fericite si tie!
Chiar daca sunt noncomformist, fac parte din aceasta lume, si trebuie sa accept si traditiile tarii de bastina, pentru a nu starni o aversiune a societatii impotriva mea.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Ce-ai fumat?
Medalia este acordata lui AlphaWolf, si ambilor utilizatori nu le arde de medalii si de asa zisa faima virtuala.
Oh, stai, tu esti troll.De ce-mi mai bat capu'?

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

A sters raspunsul sarlatanul. Oricum, era nou pe aici...

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Pfff...Dar administratorii astia nu isi dau seama dupa IP ca e ceva putred?

| Inferno a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Teoretic da, dar practic nu este ceva atat de grav. Stiai ca poti sa-l dai in judecata, iar atunci admini sunt nevoiti sa-ti furnizeze ip-ul nenorocitului?

| WhatheWow explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Pe ei, adica pe administratori, nu-i doare capul de asta, important e ca suntem multi, cu multe conturi laughing ...de ce sa le stearga? Doar e chestie comerciala pana la urma, nu crezi?!

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru Inferno):

Nu stiam, si nici nu am nevoie.Lasa prostii sa-si faca de cap. Daca au asa ceva.
Cand se va gasi remediu pentru prostie?

| Inferno a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Pai este tot trollul ala care spunea ca eu sunt tu acum ceva timp.

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru WhatheWow):

Da,mai ales cu tricourile...Am vazut pe una care da ca raspuns puncte de suspensie, si asta raspuns dupa raspuns, pentru a castiga nenorocitul de tricou, ca doar suntem romani.O sa ajunga o mare gogomanie site-ul asta peste cativa ani.De fapt, este, dar nu in totalitate.

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru Inferno):

Scamele societatii,ce sa le faci? Pana la urma, ignore e solutia.Dar stai putin, atunci nu mai poti "conversa" cu entitatile, si te-ataca marsav, fara dreptul la replica.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Apropo,vad ca moderatorii au fost darnici cu tine astazi:te-au lasat sa postezi la cateogria asta, in ciuda faptului ca nu are nici o legatura intrebarea ta cu categoria respectiva.Sau le-a scapat din greseala, de la prea multe "puncte" de raspuns de la utilizatori infometati dupa material textil?

| WhatheWow explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Pai, cred ca si-au luat o mica vacanta pana dupa craciun si doar "robotul" mai face ordine pe-aici insa stai linistit ca mai sunt ceva experti ce mai arunca priviri continuturilor si fac interventii! laughing

| WhatheWow explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Astazi doar doream asa, din curtoazie sa urez "Sarbatori fericite " celor din "club" dar trebuia sa pun si o intrebare pentru validare, altfel cu siguranta ca-mi stergeau postarea!

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru WhatheWow):

Da,"club",unul cam pestriț.Se mai baga si vecinii de la Religie cu crucea-n experementele noastre, blasfemie, iti spun eu!

| WhatheWow explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Ma doare drept in cot de fatarnici, involuati si "blonde"; le arunc o replica si-i las o saptamana s-o rumege intrebandu-se daca nu cumva e intr-o limba straina! laughing

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru WhatheWow):

Eh,ei trec peste.Stiu ca vor rumega in zadar, fiindca sunt constienti de puterea lor digestiva, si nu mistuie decat file din Biblie! laughing

| RAY a răspuns:

Pentru mine craciunul e doar o sarbatoare mitologica care inseamna renasterea soarelui
eu sunt fericit clipa de clipa si secunda dupa secunda, orice clipa lipsita de lacrimi este o fericire pentru mine

| Mădă0611 a răspuns:

Al meu e naspa, ca oricare sarbatoare in care se merge=vine la cersit. Nu e nimic de fericit, nu merg la nimeni, sa stea acasa lumea. Cata lume nesimtita no talking
Sarbatori fericite!

| WhatheWow explică:

Adica?!

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru WhatheWow):

L-a inganat pe dobitocul de mai devreme, caruia i-am raspuns eu, si dupa aia a sters raspunsul, dupa cum vezi.

| WhatheWow explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Nu, nu am fost pe faza ca eram la colindat! laughing Am pierdut ceva interesant sau era doar unul prost ce si-a recunoscut starea cu intarziere si si-a sters "interventia"?
Uf, uf, natura umana e plina de secrete si de prosti; postezi ceva si apoi stergi. Cu siguranta acest obicei e unul nascut din prostie!

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru WhatheWow):

Da,intreba daca inferno e filosoficus sau filosoficus e inferno. laughing

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

A avut multe zile de Craciun fericite, dar acest Craciun nu mi-a adus multa fericire.
Sarbatori fericite si tie!
*-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cea mai miserupistă persoană pe care o cunosc, cu privire la această perioadă a anului, ceea ce-mi oferă un avantaj enorm: nu simt nicio obligație de-a fi mai bun, mai tolerant, nici de a mă preface că-s fericit sau că-i suport pe cei pe care nu-i halesc de obicei. Mda, sunt fericit! Sărbători fericite și ție!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ai rabdare nene, inca n-a venit craciunul.Maine iti zic daca sunt fericit sau nu.In general sunt un om fericit, chiar daca toate se naruie in jurul meu, inca mai pot sa arunc un zambet fortat ce seamana cu o usa metalica deschisa cu ranga.
La avatarul tau e poza cu mos Craciun la cateva secole distanta de batranete? sau poate vrei sa ne zici ca ai vreo religie ciudata si dimineata il astepti de Golum infipt in brad mangaindu-l si spunandu-i "my precious".
Te las, trebuie sa ma duc sa mai adun ceva amici aici pe TPU si apoi sa-l trimit pe Mos Delete pe la ei. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt ca in oricare alta zi, de craciun. Craciunul pentru mine, nu reprezinta nimic special. Sarbatori Fericite, Filosoficus.

| LoveToHate a răspuns:

Sarbatori nefericite tuturor!

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveToHate):

Ei na, ale mele is fericite, inseamna ca nu o zici din suflet straight face

| Xtal a răspuns:

Nici una nici alta, mersi.

| TTTeofiLLL a răspuns:

Fratilor cica asta e intrebare rolling on the floor.A devenit mai mult o ocazie da a freca butoanele de la tastatura.O si un raspuns la intrebare da sunt fericit de Craciun si il primesc pe Isus cu bucurie in casa la mine.

| WhatheWow explică (pentru TTTeofiLLL):

Primeste-L dragule! Ori inca de mic Il tot astepti sa vina si din plictiseala ti-ai spus sa-L cauti si p-aici poate, poate S-a virtualizat! laughing
PS. Eu zic sa te culci ca Mos Craciun nu vine daca inca esti treaz!

| TTTeofiLLL a răspuns:

Daca ma intrebi pe mine in zilele noastre perioada Craciunului este luata ca "OOO vine mos craciun"nu ca"astazi se naste domnul nostru salvat-o Iisus Hristos" si este ceva foarte idiot.Din punctul meu de vedere.

| TTTeofiLLL a răspuns:

Mda oricat incercati sa fiti amuzanti nu prea sunteti, oricum am auzit ca Dumnezeu are simtul umorului si cail accepta cu drag.Fratilor el s-o sacrificat pentru noi si s-o rastignit si noi acum nu vedem de sarbatori decat butoanele de la tastatura.Atunci cand s-a nascut macar in pestera l-a primit cineva dar acum toti ohh mosul a venit mosul si mia adus cv care vibreaza si trebuie bagat intr-o gaura.

| WhatheWow explică (pentru TTTeofiLLL):

Ipocrizia ta e crasa copile! Stai la ora asta butonand si critici " butoanele "; nu crezi ca ceva e in neregula cu tine? I-i fi si tu vreun formator de opinie la 12 ani ai tai dar vezi ca ai gresit locatia, nu suntem la gradinita! laughing
Apropo', parintii tai sunt plecati cu sorcova la ora asta de inca te lasa la calculator sau pur si simplu nu le pasa?

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru TTTeofiLLL):

Hai gata, culcarea! Vrei sa nu mai vina Mosu'?

| WhatheWow explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Ai vazut? Si daca-i spui ca-i "blonda" se victimizeaza si-ti face raport; '' ei poftim, cultura "!

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru WhatheWow):

Tu ce crezi, perfidia provoaca siguranta de sine? Ca-i vad pe astia prosti ca-s țapeni, in orice situatie.

| WhatheWow explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Da, sunt doar ei si se mandresc cu asta. laughing

| Ciufu a răspuns:

Crăciunul meu a fost ca și orice altă zi din an.

| Brun3tte a răspuns:

Sarbatori fericitee! >big grin

| xAlL3Xx a răspuns:

Amandoua,dar ca tot veni vorba, La multi ani, sanatate si tot ce iti doresti in viata!winking