| WhatheWow a întrebat:

Aveti un craciun fericit sau sunteti doar fericiti de acest craciun? Sarbatori fericite tuturor!

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Mulţumesc.
Sărbători fericite şi ţie!

55 răspunsuri:
| WhatheWow explică (pentru TTTeofiLLL):

Primeste-L dragule! Ori inca de mic Il tot astepti sa vina si din plictiseala ti-ai spus sa-L cauti si p-aici poate, poate S-a virtualizat! laughing
PS. Eu zic sa te culci ca Mos Craciun nu vine daca inca esti treaz!

| TTTeofiLLL a răspuns:

Daca ma intrebi pe mine in zilele noastre perioada Craciunului este luata ca "OOO vine mos craciun"nu ca"astazi se naste domnul nostru salvat-o Iisus Hristos" si este ceva foarte idiot.Din punctul meu de vedere.

| TTTeofiLLL a răspuns:

Mda oricat incercati sa fiti amuzanti nu prea sunteti, oricum am auzit ca Dumnezeu are simtul umorului si cail accepta cu drag.Fratilor el s-o sacrificat pentru noi si s-o rastignit si noi acum nu vedem de sarbatori decat butoanele de la tastatura.Atunci cand s-a nascut macar in pestera l-a primit cineva dar acum toti ohh mosul a venit mosul si mia adus cv care vibreaza si trebuie bagat intr-o gaura.

| WhatheWow explică (pentru TTTeofiLLL):

Ipocrizia ta e crasa copile! Stai la ora asta butonand si critici " butoanele "; nu crezi ca ceva e in neregula cu tine? I-i fi si tu vreun formator de opinie la 12 ani ai tai dar vezi ca ai gresit locatia, nu suntem la gradinita! laughing
Apropo', parintii tai sunt plecati cu sorcova la ora asta de inca te lasa la calculator sau pur si simplu nu le pasa?

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru TTTeofiLLL):

Hai gata, culcarea! Vrei sa nu mai vina Mosu'?

| WhatheWow explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Ai vazut? Si daca-i spui ca-i "blonda" se victimizeaza si-ti face raport; '' ei poftim, cultura "!

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru WhatheWow):

Tu ce crezi, perfidia provoaca siguranta de sine? Ca-i vad pe astia prosti ca-s țapeni, in orice situatie.

| WhatheWow explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Da, sunt doar ei si se mandresc cu asta. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt ca in oricare alta zi, de craciun. Craciunul pentru mine, nu reprezinta nimic special. Sarbatori Fericite, Filosoficus.

| Hombre a răspuns:

Sa-ti iei capre, pardon... si un tap, scuze, sarbatori fericite.

| harciog a răspuns (pentru Hombre):

Hombreeee,nu si taappp...Degeaba mi-ai pus talanga? Intodeauna mi-am dorit un harem de capre tzîtzoase.

| Hombre a răspuns (pentru harciog):

Am crezut ca te-a luat ţunamii, armaghedonu' sau ce dracu' o mai fi fost cu mayasii ăstia, retractăm, sa-si ia Har = măgar.winking

| harciog a răspuns (pentru Hombre):

Vreau tap, vreau tap, vreau taaappp.Nu vreau la rangul de magar ca nenorocesc caprele cu asa "rang".

| Xtal a răspuns:

Nici una nici alta, mersi.

| Woodenpints91 a răspuns:

Eu sunt fericit la modul general, tot anul.
Nu-s genul de idiot care se bucură după calendar.

| LoveToHate a răspuns:

Sarbatori nefericite tuturor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveToHate):

Ei na, ale mele is fericite, inseamna ca nu o zici din suflet straight face

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

A avut multe zile de Craciun fericite, dar acest Craciun nu mi-a adus multa fericire.
Sarbatori fericite si tie!
*-*

| venusdoom a răspuns:

Nu pricep de ce...de un timp sarbatorile au devenit, pentru mine cel putin, niste zile normale, plictisitoare si care vreau sa se termine. Sper ca altii sunt fericiti, cu adevarat.
Daca cineva gaseste spiritul craciunului, sa mi spuna si mie unde l gasescbig grin

| WhatheWow explică (pentru venusdoom):

Craciunul e o sarbatoare de familie iar singurul loc in care gasesti spiritul craciunului nu poate fi decat in familie, cu cei dragi.

| venusdoom a răspuns (pentru WhatheWow):

Cam greu sa ti impartasesc opinia...

| xAlL3Xx a răspuns:

Amandoua,dar ca tot veni vorba, La multi ani, sanatate si tot ce iti doresti in viata!winking

| Brun3tte a răspuns:

Sarbatori fericitee! >big grin

| Ciufu a răspuns:

Crăciunul meu a fost ca și orice altă zi din an.