| AureolaMofetica a întrebat:

As vrea sa stiu daca s-a gasit pana acum vreo dovada ca amazoanele au existat in afara de faptul ca au fost amintite de istoricii vremii?

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pai cea mai buna dovada e a ceea ca, de fiecare data cand Femeia - sau fata - incaleca partenerul si face sex cu el asa ( e cel mai bine de inceput asa!) ea aplica "pozitia amazoanei"!

http://www.youtube.com/watch?v=0ImRyPymRAM

| AureolaMofetica explică (pentru PsihoSex):

Eu ma refeream la dovezi stiintifice, nu la mituri sexuale.

| PsihoSex a răspuns (pentru AureolaMofetica):

Ok, e plin netul! De metafore nu ai auzit?!

| AureolaMofetica explică (pentru PsihoSex):

Intelegi ca nu caut metafore? Eu vreau sa stiu daca exista dovezi stiintifice ca au existat. Si nu, nu am gasit pe net.