| EllyCA a întrebat:

ce mai faceti? am si eu o intrebare! voua cat va ia sa va faceti temele? mie 1 ora jumate!

11 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Asta inseamna ca nu stii prea multe.

Răspuns utilizator avertizat
| RainDrop a răspuns:

Eu imi fac "temele" cam in 3 ore :/

| Helvete a răspuns:

Temele, in medie, cam o jumatate de ora- maxim o ora. Ca sa invat imi ia cam o ora si un pic, depinde la cate materii am.

| Psihiatra a răspuns:

Depinde de cat de multe primesc.De obicei imi tin cam o jumatate de ora, dar daca sunt mai multe pot tine pana la 1 ora, chiar 2 wave

| Christina a răspuns:

Depinde...sunt zile cand am putine teme si zile cand nu-mi vad capu' de ele happy.

| Mary496 a răspuns:

Pai fara invatat cam intre 30 de minute si 1 ora si jumatate depinde de cat de motivata sunt si in functie de cate teme am.Azi am terminat intr-un sfert de ora.Si inca invat(19:17). big grin

| mymy a răspuns:

Ce coincidenta :O eu vin de la 2 la scoala si le termin la 3 30 1 h jumatewinking big grin :*

| Kidutsa a răspuns:

Depinde.pe ce clasa esti.si depinde si de prof.eu de exemplu sunt intra a8a si am niste profi mai ales de romana care iti da 20 de ex pe zi si rezumate la diferite povestiri.asa ca in medie 2 ore depinde cat de mult te duce capulwinking

| dianafofiu a răspuns:

Depindebig grin

De obicei nu imi ia mai mult de 2 ore cu tot cu invatat ( in cazul unui test, stau poate si mai mult)

Crede-ma ca nu esti singura careia ii ia mult sa-si faca temelelaughing

funda plzz:*big grin

| suddent a răspuns:

Hmm, 10 minute?