| Bizzareq1 a răspuns:

Foarte ciudat...laughingnu stiu ce sa zic ...adica e o iluzie.

13 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Nu, este o iluzie.

Răspuns utilizator avertizat
| Nicky29 a răspuns:

Partea din stanga este chiar deasuprea rotii, partea dreapta este spre usa. Unghiul face ca ele sa arate ca acestea sunt una langa alta.In spatele pilonului din mijloc sunt doua tuburi conectate de o pompa.Fiecare tub este la platforma lui.Un tub primeste apa din partea dreapta si il trimite spre pompa care impinge apa spre celalt tub, o impinge deasuprea pilonului stang. pilonu din stanga este direct deasuprea rotii care se invarte, si apa care cade invarte roata happy

| TheLastDancer15 a răspuns:

Normal

| Satisfaction a răspuns:

1. Wow
2.Se poate sa fie adevarat
3. Mi se parea mie sau apa aia urca in sus?
4.Mi se parea mie sau figura aia nu avea nici un Dumnezeu?
5.Raspundeti va rog!

| MissDi a răspuns:

Da

| semix a răspuns:

Salut.sunt puțin sceptic, teoretic apa nu învinge gravitația, consider ca este o iluzie bine realizata big grin

| Ananas2 a răspuns:

Hmmm... o iluzie optica

| JomelaMaya a răspuns:

Nu cred este o facaturra

| lucybzz a răspuns:

Poate...cine stie cu ce duhuri umbla ala sau ce lichid dresat arelaughing

| samy_6843 a răspuns:

Este o iluzie ia este facuta real dar este facuta in asa fel incat sa para ca chiar curge apa la deal dar daca te uiti mai atent le el o sa vezi ca este facut ca sa iti dea o iluzie