| anonim_4396 a întrebat:

Bună insula Mako este reală? Mi-a zis cineva să întreb

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si cinevaul ala, sta la 2 noaptea la tine in casa si pune asemenea intrebari?
Ori iti este rusine sa-ti recunoasti curiozitate?

| Alexuţ02 a răspuns:

E un taram fictional, la fel ca regatul din Game of Thrones, nu exista in realitate

| Iote a răspuns:

E fictiune.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Alexuţ02):

Fictiv nu fictional.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

I-am raspuns baiatului, daca a citit toata propozitia sunt sigur c-a inteles ce am vrut sa ii spun

| SG1995 a răspuns:

Nu! Insula nu există, și aici nu mă refer la magia din insulă, ci insula în sine nu e reală. Deși locurile în care s-au filmat scenele sunt cadre muntoase din Australia.