| permis9999 a întrebat:

imi dati si mie niste indicii despre un program de decriptare al creierului uman?

3 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Hmm. S-au încercat experimente de genul ăsta acum câteva decenii, prin războaiele mondiale. Rezultatul? Niște crime comise în serie de niște oameni fără scrupule. Nu există deocamdată decriptarea creierului uman, căci nu există o mașinărie care să "capteze" gânduri. Nu poate nimeni să înțeleagă până la momentul actual ce înseamnă a gândi. Totuși, cred că pe la NASA există asemenea lucruri.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Propria vointa?

| Johndoe2023 a răspuns:

Program de decriptare al creierului uman? are you serious?

brain decrypting pro 5.1