| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un site pe care sa vad rezultatele de la evaluarea nationala 2011 din Bacau. Sa vad numele si notele. Va roog puppy dog eyes Fundita! Dar sa fie din Bacau, ok?!

Răspuns Câştigător
| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Http://prep-adm2011.cloudapp.net/Ierarh/RapoarteC.aspx
Alegi judeţul şi numele persoanei căreia vrei să-i afli nota/media...şi voila, apare acolo media de admitere, media 5-8 şi notele obţinute la cele două examene.

2 răspunsuri:
| MilkaFriend a răspuns:

Scrie pe google inspectorat scolar bacau si gasesti rezultatele pentru admitere 2011 acolo.