| lollipopzz a întrebat:

Cand am vrut sa intru pe mozilla mi-a aparut o mica fereastra cu o liniuta, unpatrat si X si daca dau pe marire nu-mi arata nimic... ce sa fac?

10 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

X-ul va rezolva remarcabil problema - o va face sa dispara.

| cristi202 a răspuns:

Apare totul alb, fara bara de meniu, si fara bara in care introduci adresa de net?

| MMihai a răspuns:

Ubuntu Linux umbla cu Mozilla ( Kiwi Ubuntu Linux cu Google Chrome).
Instalezi in paralel sistemul de operare Ubuntu Linux -( cu varianta in romana)- cu Windows sau cu ce sistem de operare folosesti.
Nu se pot instala pe acelasi Hard Kiwi Ubuntu Linux si Ubuntu Linux, ca sunt sisteme de operare foarte asemanatoare.
( Ultima versiune de Ubuntu Linux, a aparut pe 28.04. 2011, si este versiunea 11.04.)

| GodBlessYou a răspuns:

Incearca sa faci focu...

neluL
| neluL a răspuns:

Da clik pe X si dispare!

| Biuka a răspuns:

1. incearca sa tragi de capetele ferestrei sa o maresti
2. reistaleaza-ti Mozilla

| GigllyMandy a răspuns:

Simplu.incearca google chromelaughing serios chiar e mai bun big grin! ciuss!

| lollipopzz explică:

Dar eu nu vreau sal inchid. vreau sa imi apara pagina de start mozilla si imi apare alb alb alb...am incercat sa reinstalez mozilla dar nu a mers si nu vreau cu google chrome!

| lollipopzz explică:

Da cristi202

| ioscry a răspuns:

Apasa pe patratu ala din mijloc