| Bogdan2005 a întrebat:

Cand eram mic auzeam ciori in mintea mea, ce dracu aveam de le auzeam?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

K0sti ti-a spus, intr-un fel mai subtil, ca se scrie "ciori" nu "ciorii". Eu completez si spun ca unde un cuvant are lipsa o litera pui ceva in loc: " dracu' ".

| K0sti a răspuns:

Si acum ce auzi, cioriii?

| Dragosdoar a răspuns:

Poate aveai confilcte cu puradei

| Galezu11 a răspuns:

Eu auzeam masini, aveai o imaginatie bogata, cel mai probabil, trebuia sa incerci sa te gandesti la altceva.

| AlexGrancea a răspuns:

Si nu puteai sa te gandesti la altceva? Mi s-a intâmplat si mie. Medici spun ca multi copii auzeau asemenea lucruri si s-a constatat că remediul ar fi sa alerge chiar imediat dupa ce a auzit acele sunete

| T0T a răspuns (pentru AlexGrancea):

Da, dar eu știam în plus că locul spre care trebuiau să alerge e psihiatrul.