| Dorotheea21 a întrebat:

Care a fost cea mai dificila intrebare de aici pe care ati vazut-o sau la care ati raspuns?
Un link cu ea? happy
Am avut curajul sa ma duc la Religie pana la prima pagina si prima intrebare, nu cred ca voi nu puteti merge macar cateva zeci de pagini, in trecutul raspunsurilor voastre sau al Stiintei si Filosofiei. happy

36 răspunsuri:
| Dorotheea21 explică (pentru Darkmagic):

Si eu! love struck
Nu este corect ce ai facut! laughing

| Darkmagic a răspuns (pentru Dorotheea21):

Https://imgur.com/6Lq0YHF

Frumoase raspunsuri...
N-am banuit vreodata ca Nilsson ma va da exemplu. laughing
Stai aproape de userii buni.

| Dorotheea21 explică (pentru Darkmagic):

O sa te iert ca m'ai batut. sad
Am mai facut un test cu Rock, pe repede-inainte, din cauza ta!
Daca pierd, sa iti anulezi biletul! laughing

| Darkmagic a răspuns (pentru Dorotheea21):

Da-mi testul ala.
Nu am vazut nicio intrebare mai de Doamne-ajuta. big grin

| Dorotheea21 explică (pentru Darkmagic):

Noup! happy Nici sa nu visezi!
Vreau sa fiu cea mai buna de pe forum! laughing

| Darkmagic a răspuns (pentru Dorotheea21):

E o gluma?
Si cu testele astea si fara ele, esti de departe cea mai buna de pe TPU Ev.
E si greu, ca e coada de fete care raspund la intrebari de stiinta & filosofie. big grin