| Marlena852 a întrebat:

Buna mi-am facut o pagina pe facebook si am observat ca celalalte pagini au gen elimina vedeta si vreau si eu. daca puteti sa-mi dati un link la raspuns dar vreau doar cu elimina vedeta nu si alte link-uri

2 răspunsuri:
| Sρטηģєßטɞ a răspuns:

Poti sa le faci tu in photoshop.

| ghnfhjfkbn1356 a răspuns:

De obicei jocurile de pe pagini [pozele] sunt făcute originale. Dacă vrei să joci elimină vedeta, poţi să iei de pe net poze cu vedetele dorite/preferate şi să faci colaje de 2 sau de 4 poze cu ele happy.
Uite un mic sfat: Dacă ai pagina mică în talking [sub 500-1000] îţi recomand să nu faci. Nu o să ai activitate şi le faci degeaba happy
Fundă?:3