| Alleksaandra a întrebat:

De vreo 3 zile am observat ca imi apar o groaza de reclame, abia vad pagina... Mi se deschid zeci de pagini mozzila sau chrome, imi merge foarte greu calculatorul. Cred ca am virusi... Ce sa fac? :-s Ofer

2 răspunsuri:
| KilluaZoldyck a răspuns:

Cel mai bine este un reinstal la windows deoarece cu antivirusu nu este 100% scapat

| GabrielCio a răspuns:

Scanează pc-ul cu următoarele programe și 100‰ VEI scăpa de viruși.

1. Malwarebytes
2. SuperAntySpyware

Folosestele în ordinea asta 1, 2.
Le folosesc de ani de zile și nu am avut și nici nu am nici un virus. Sunt extrem de bune programele.

Succes.