| Djdjdjdjskssksksk a întrebat:

Care a fost sistemul filosofic a lui Aristotel si care a fost locul lui in filozofia universala?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Filozofia lui este cuprinsă în cărți voluminoase. D-ta vrei aici un rezumat.

| T0T a răspuns:

E cum ai spune: „Spune-mi într-o pagină istoria Greciei și rolul pe care l-a avut aceasta în contextul internațional" sau „povestește-mi în 2 rânduri despre metoda programării dinamice și utilizarea ei în practică". Sper că înțelegi unde bat. Hai să nu fim superficiali.