| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt afluentii cosmosului?

7 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Domnule General, mă consider obligat să vă raportez, cu stimă și respect, că noi la geografie, nu am învățat de nici un râu numit cosmos și cu atât mai puțin despre afluenții acestuia.

| blondissima a răspuns:

Daca e infinit nu are afluenti.

| blondissima a răspuns:

@Kronstadt, hahahaaaaa orice as spune te iei de mine? Suna mai bine " Nu are afluenti pentru ca este infinit. "? M-ai fi intrebat de unde stiu, daca l-am masurat,... Ti-as fi spus ca nu, si as fi rectificat "Daca e infinit nu are afluenti ".

| blondissima a răspuns:

@Mihaidavidoglu1954, cuvintele au doua sensuri, unul propriu si celalalt figurat.

| Crystal112 a răspuns:

Nu are afluienti ci el insusi este un afluient al lui, singur se creeaza singur se dezvolta si singur...(asta mai incolo sa speram). este unul din putinele lucruri care "se descurca" singur. Dat fiind ca este cel mai extins lucru este universalitatea in sine nu primeste ajutor de niciunde.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@blondissima, ce parsiva esti big grin De ce ai pus "daca" in fata enuntului?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Mihaidavidoglu1954, de ce ai uitat cum este sa razi de o poanta buna? Chiar nu observi faptul ca eu anim spiritele pe site pentru deliciul meu si al multor useri? Nu sunt un nene rau, dar am alergie la prostie, atata totwinking