| Contrast a întrebat:

Cat de multe stim despre apa? Un documentar pentru cei ce vor sa stie mai multe despre miracolul apei, sau despre miracolul numit apa...

http://video.google.com/....../videoplay

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merci pentru link, iti multumesc cu toate ca nu e chiar o intrebare, dar macar TU ai o legatura cu categoria la care postezi. ~x(

4 răspunsuri:
| Contrast explică:

Ma bucur cand pot fi de folos, iar daca mai vedeti postari de genul acesta, mai "ciudate" si mai fara intrebari, sunt pentru ca poate am gasit ceva ce mi s-a parut interesant sau de"impartit" si cu altii.

| katala a răspuns:

Felicitari pentru astfel de postare!

| Andreeaツ a răspuns:

Ms de informatie big grin

| Andreeaツ a răspuns:

Este foarte fain. Chiar nu stiam acele lucruri