| Marioara_5353 a întrebat:

Cati chilometri sunt de la Baia Mare la Manastirea Rohia si cat va dura calatoria cu un microbuz?

13 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Viata de crestin nu depinde de locul in care traim, ci de principiul care ne guverneaza viata!

| EmaS a răspuns:

@mhn24
Ma simt flatata!

| EmaS a răspuns:

Marioara draga nu este nevoie sa te duci la manastire. Pune-ti credinta in actiune.Credinta se arata prin fapte.Sunt atatia orfani, bolnavi si vaduve care asteapta sa fie cercetati sa li se spuna o vorba buna de mangaiere, de incurajare.Sa le dai o mana de ajutor.

| EmaS a răspuns:

@chelstone
Poate ca o sa inceapa sa puna in actiune credinta. Credinta fara fapte este moarta.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pe mine ma intereseaza CAND pleci! Sper sa n-aiba aia laptopuri si wireless pe-acolo.
Ah...de curiozitate: e manastire de calugari, cumva? whistling

| chelstone a răspuns:

Cine ema? arierata asta sa ajute pe altii, ea este cea care are nevoie de un ajutor specializat, cu ce sa ajute ea pe altii? Nu stie decat sa impuna, manastiri, copi.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Kilometru se scrie ci K nu cu chi de la chiloți. Of, tot nu ai plecat, @Marioaro?

Răspuns utilizator avertizat
| muzicalBoX a răspuns:

Ce sa cautii tu acolo? Tu cred ca faci greselii de vorbire si cand te rogi.Dar faci injur de 30 de min asa ca pleaca repede.

| Trinitas a răspuns:

Tot atati cati intre prostie si credinta. Adica ai naibii de putini

| CautNume a răspuns:

Cred ca te duci acolo si cu copii...Doamne ajuta acei copii!

| Draagos a răspuns:

N-am mai vazut pe nimeni sa scrie asa km rolling on the floor. in fine, sunt cca 50km si nu stiu cat va dura calatoria, depinde cu cat merge soferul, sa ii spunem 1ora in Romania laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello, se scrie kilometri