| rody5 a întrebat:

Ce ati prefera? sa iubiti si sa nu fiti iubit sau sa fiti iubit si sa nu iubiti? laughing

Răspuns Câştigător
| Raniia a răspuns:

Daca nu daruiesti iubire nu ai cum sa primesti. Iubeste ca sa fi iubit!

37 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns (pentru Woodenpints91):

Parca era mai frumoasa cand primeam note mari si era urata cand primeam note mici pe nedrept whistling

| Dumnezău a răspuns (pentru rody5):

Ce-i de ras? Eu chiar asta vreau, pentru ca sunt Mesia adevarat, vocea popoarelor asuprite, si a celor ce au frica de a deschide gura, salvatorul acestei rase.

| rody5 explică (pentru Dumnezău):

happy ok, daca u zici big grin
Si care-i planul de salvare Dumnezaule? plss teell uusbig grin
Let us folow You!

| Dumnezău a răspuns (pentru rody5):

Planul de salvare incepe cu eliminarea a 85-87% din omenire.Sunteti prea inutili.Si dupa purificare, elevare spirituala simultana.Nu sunt Dumnezeu, sunt Mesia si Dumnezău, o adevarata salvare pentru omenire, daca ar dori cu totii sa ma asculte!

| rody5 explică (pentru Dumnezău):

Faci parte din aia Iluminatii?
mai ai rabdare pana dupa 21 declaughing

| Dumnezău a răspuns (pentru rody5):

Nu fac parte din Illuminati, nici din NWO, in fanteziile mele imi imaginez chiar contrariul. NWO e egal cu trecerea in sclavie a omenirii si anularii libertatilor ei, eu sunt iluminare, cunoastere, libertatel, si orice mai vrei tu-pozitiv-, pentru oameni.Si vezi ca 21. 12 e o prostie.

| rody5 explică (pentru Dumnezău):

Nu te cred!tongue Daca tu esti Mesia fa sa curga vin la robinete!big grin
Daca tot o sa murim, macar hai sa bem!big grin sa vezi atunci spitale pline! si-asa nu mai avem doctori.
eeeeeeeuuu zic ca un 50/50 e o idee bunahappy