| croissant a întrebat:

Ce va place cel mai mult sa iubiti sau sa fiti iubiti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una din ele separat, daca iubesc numai eu, sufar, daca ma iubeste numai acel cineva, sufar oricum, pentru ca ma gandesc la acea persoana si ma gandesc ce bine ar fi fost daca as iubi-o si eu. Deciprefer sa iubesc si sa fiu iubita. Totul sau nimic.

19 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Sincer, sunt o fire care îşi dăruieşte toată dragostea pentru fiinţa iubită.

| AdelinaC a răspuns:

Sa iubesc ca e mai sigur. Si exista mai multe tipuri de iubire:fata de familie, fata de oameni in general, fata de prieteni/prietene, fata de amici si fata de iubit

| RAY a răspuns:

Pe mine ma iubesc parinti si ma urasc restul lumii, prefer sa fiu urat de toata lumea ador ura altora o iubesc, suspin zi si noapte sa ma urasca cineva, eu numai cred in iubire, asa ca n-am ce sa spun, crede-ma ca e suferinta cand placi pe cineva si nu-i poti spune asta

| SouLIce a răspuns (pentru RAY):

Acea iubire o sa vine cand nu te astepti deloc.
Nu mai vorbi asa...

| RAY a răspuns (pentru SouLIce):

Da vine maine am o intarnire cu una sper sa arate ok ca am multe de facut cu ea

| LoveSleep a răspuns:

Avem doar variantele astea doua?
Ce păcat.

| AirănMeidăn a răspuns:

sa fiu iubita
ego-ul asta,,,

Răspuns utilizator avertizat
| Lawliet14 a răspuns:

Sa fiu iubit si sa fiu lasat sa iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iubesc big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, imi place sa fiu iubita si sa dau inapoi niste iluzii.

| SouLIce a răspuns:

Sa fiu iubit

| Kenya a răspuns:

Ambele big grin

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Cred ca imi plac ambele, atat timp cat totul este sincer. happy

| IMPLICAT a răspuns:

Ambele, dar doar pe merit.

Răspuns utilizator avertizat
| Babby18 a răspuns:

Ambele. :X

| Zabaleste a răspuns:

Iubirea e ca lepra. Se desprinde de tine cand nu te astepti.

| Evelina123 a răspuns:

Sa iubesc si sa fiu iubita